top of page

Arduino ile Teknoloji uygulama eğitimleri

Elektronik ve Teknolojik uygulamalara meraklı her yaşta tüm katılımcılara ve eğitim kurumlarında Arduino dünyası ile tanışma ve temel kavramları öğrenmek isteyen herkese yöneliktir. 

ARDUINO ile AKILLI TEKNOLOJİ

Arduino ile tanışmış, temel şeyleri öğrenmiş ve kendini arduino konusunda geliştirmek isteyen her yaşta  katılımcılara ve Tübitak bilim proje üretmek isteyenlere göre hazırlanmıştır. 

Bu eğitimlerde, Arduino dünyası ile tanışmış katılımcıların Arduino konusunda kendilerini geliştirmek, farklı arduino uygulamaları ile akıllı teknoloji tasarım, programlama yöntemlerini anlamaları sağlanacaktır.

Eğitime kimler katılabilir?

  • Mühendislik öğrencileri - Mühendisliğin temelini kavramak ve uygulamalı arduino öğrenmek isteyen Elektronik, Makina, Mekatronik ve Endüstri mühendisliği öğrencileri katılabilir.

  • Elektronik ve Otomasyon Sektöründe çalışanlar - Değişik amaçlı arduino uygulamaları kullanarak projeler geliştirmek isteyenler katılabilir.

  • Yazılım Mühendisleri - Bilgisayarda arayüzler üzerinden farklı şekillerde verileri toplamak ve haberleşme uygulamaları için Arduino kartlarını yardımcı olarak kullanmak isteyenler katılabilir.

  • Mimarlık Öğrencileri - Arduino desteğinde hareketli ve sensörlü mimari projeler üretmek isteyenler katılabilir.

  • Elektronik Severler ve Maker Uygulama Meraklıları - Değişik elektronik ve teknolojik uygulamalarda arduino kullanmak, akıllı projeler üretmek, geliştirmek isteyen tasarımcılar ve her yaştan elektronik meraklıları katılabilir.

  • Robotik Uygulama Meraklıları - Arduino temelli robotik uygulamalar yapmak, kendi devre kartlarını üreterek robot inşa etmek ve harekete geçirmek isteyenler katılabilir. 

  • Teknik Meslek Lisesi öğrencileri - Elektrik, Elektronik, mekatronik alanında Arduino uygulamaları öğrenmek ve projelerde kullanmak isteyenler katılabilir

  • Her Branştan Öğretmenler - Elektrik, Elektronik, mekatronik alanında ileri seviye Arduino uygulamaları öğrenmek ve Tübitak ve benzeri bilim proje üretmek isteyen her branştan öğretmenler katılabilir.

EĞİTİMDE ÖĞRENECEKLERİNİZ

İÇERİK YENİLENMEKTEDİR...

 

Eğitimlere katılırken yanınızda Notebook bilgisayar olması gerekmektedir. 

Arduino eğitiminde, Arduino hakkında kapsamlı bilgiler verilmektedir. Bu eğitim sonrasında öğrendiğiniz bilgiler ışığında kendinizi bu alanda geliştirebilir, kendi başınıza projeler üretebilirsiniz.

SERTİFİKA

Arduino Eğitimini başarıyla bitiren tüm katılımcılara sertifika verilecektir.

EĞİTİM TARİHLERİ

İlan edilen tarihlerde toplamda iki gün uygulamalı olarak eğitim yapılmaktadır. Eğitim saatleri şehir dışından gelen kursiyerlerimiz nedeniyle farklılık gösterebilmektedir.

Ardunio eğitimine ön kayıt için kimlik bilgilerinizi ve katılmak istediğiniz dönemi belirterek ilgili elektronik eposta   (arduinoegitim@megavizyon.com) adresine başvuru formu göndermeniz gerekmektedir.

KURS ÜCRETİ

Arduino eğitimine katılım ücreti 2.750 TL +kdv dir.

Guruplara indirim uygulanmaktadır. İndirimli eğitim imkanları ve ücretleri için Lütfen telefonla arayınız.

EĞİTİM YERİ ADRESİ:

Mehmet Nesih Özmen mah. Haldun Taner Sok.A17Merter – İstanbul

Eğitim yeri Merter Metro ve Metrobüs durağına yürüme mesafesindedir.

Toplu Eğitim Program Talepleri (Özel Okullar, Özel kurumlar) veya İl dışı eğitimler için arayınız. 

2018 YILI EĞİTİM TARİHLERİ:

Sizden gelecek taleplere göre eğitim tarihleri belirlenmektedir. Bu nedenle lütfen, ön kayıt yaptırınız...

Eğitimler toplamda iki gün uygulamalı olarak verilmektedir.

Eğitimler İstanbul Merter ofisinde olmaktadır.

Ders başlama ve bitiş saatleri eğitim içeriğine, düzenine göre farklılık gösterebilir. 

bottom of page